Szukasz porady w kwestiach
inwestycyjnych lub prawnych?


Zespół doświadczonych specjalistów dostarcza odpowiedzi na Twoje zapotrzebowania w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej, obejmującej podatkowe oraz finansowe aspekty rynku nieruchomości.

Jako Twój pośrednik doradzę we wszystkich aspektach obrotu nieruchomościami, w tym w szczególności w zakresie:

Analizy nieruchomości
Wieloletnie doświadczenie w szacowaniu wartości nieruchomości na potrzeby firm, sądów i prokuratur sprawiło, że potrafię bardzo trafnie ocenić wartość rynkową nieruchomości z uwzględnieniem trendów rynkowych.

Doradztwa transakcyjnego
Doradzam w jaki sposób bezpiecznie sprzedać lub kupić nieruchomość. Analizuję stan prawny, weryfikuję prawidłowość wpisów w księdze wieczystej lub prawidłowość opisów geodezyjnych. Aktywnie uczestniczę w przygotowaniu transakcji. Analizuję zapisy umowy przedwstępnej i końcowej, by maksymalnie zabezpieczyć Twoją transakcję.

Doradztwa inwestycyjnego
Decydując się na inwestycje na rynku nieruchomości wybierasz alternatywę klasycznych produktów bankowych. Miej świadomość, że wymaga ona wiedzy, nieustannej obserwacji i analizy. Potrafię ocenić atrakcyjność ekonomiczną zainwestowania w konkretną nieruchomość. Dostarczę raport z uwzględnieniem oczekiwanej stopy zwrotu, kosztów inwestycji i warunków kredytowych.

Doradztwa prawnego
Zapewniam kompleksową obsługę w szeroko rozumianym prawie nieruchomości oraz prawie inwestycji budowlanych. Wsparcie specjalistów umożliwia mi regulowanie stanów prawnych nieruchomości oraz doradztwo w kwestiach spadków i darowizn. Doradzam również w optymalizacji podatków związanych z inwestowaniem w nieruchomości.

Jestem w stanie dostarczyć Tobie pełne wsparcie we wszelkich aspektach związanych z transakcjami i projektami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości. Zajmuje się pełną obsługą prawną transakcji sprzedaży i nabywania. Biorę udział w negocjacjach i reprezentuję Ciebie przed organami administracyjnymi.

Twój pośrednik

nieruchomości w dobrych rękach

Jeśli chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, to trafiłeś w dobre miejsce! Nazywam się Marcin Wilczyński i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Oferuje pełne wsparcie w zakresie sprzedaży, zakupu, wymiany i wynajmu lokali
mieszkaniowych oraz komercyjnych. Zajmuję się również regulowaniem stanu prawnego, sprzedażą nieruchomości zadłużonych i wydawaniu opinii dotyczących szacowania wartości rynkowych nieruchomości. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej.
Dowiedz się więcej
Skontaktuj się ze mną
Masz pytania dotyczące ofert? Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość? Zadzwoń do mnie.
+48 533 580 580
Partnerzy