Chcesz sprzedać, kupić
lub wynająć nieruchomość?


Dobry pośrednik znacznie upraszcza i przyspiesza z pozoru łatwą transakcję. Wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, zdobyta wiedza i zaangażowanie są zdecydowaną przewagą, dzięki której otrzymasz najkorzystniejszą ofertę.

Jako Twój pośrednik gwarantuję, że:

Sprzedasz z zyskiem
Wycenię, znajdę nabywcę i zyskownie sprzedam Twoją nieruchomość. Sposób w jaki prezentujesz nieruchomość do sprzedaży musi być inny niż ten, w który prezentuje się ona na co dzień. Pomogę przygotować ją do sprzedaży tak, aby uzyskać maksymalną cenę w stosunku do jej wartości.

Kupisz okazyjnie
Wyszukam i znajdę nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wynegocjuję najlepszą cenę i podpowiem jaka forma zakupu i finansowania będzie najkorzystniejsza. Otrzymasz odpowiedź na każde nurtujące Ciebie pytanie.

Wynajmiesz
Znajdę najemcę lub nieruchomość dla Ciebie. Pomogę ustalić cenę zadowalającą dla obu stron. Załatwię wszelkie formalności związane z wynajmem od dokumentacji po przeprowadzkę. Dobra znajomość branży i rynku lokalnego daje mi wielką przewagę.

Jestem po to, abyś zawarł umowę na najkorzystniejszych warunkach i w bezpieczny sposób. Jako doświadczony pośrednik uczestniczę w każdym z procesów składowych sprzedaży lub poszukiwania nieruchomości. Możesz liczyć na moje doświadczenie, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.


Twój pośrednik

nieruchomości w dobrych rękach

Jeśli chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, to trafiłeś w dobre miejsce! Nazywam się Marcin Wilczyński i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Oferuje pełne wsparcie w zakresie sprzedaży, zakupu, wymiany i wynajmu lokali
mieszkaniowych oraz komercyjnych. Zajmuję się również regulowaniem stanu prawnego, sprzedażą nieruchomości zadłużonych i wydawaniu opinii dotyczących szacowania wartości rynkowych nieruchomości. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej.
Dowiedz się więcej
Skontaktuj się ze mną
Masz pytania dotyczące ofert? Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość? Zadzwoń do mnie.
+48 533 580 580
Partnerzy