Marcin Wilczyński
TWÓJ POŚREDNIK


Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, absolwent University of Abertay Dundee, ukończył Studium Podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Gospodarki Nieruchomościami, a także Master of Business Administration (MBA) Poznań – Atlanta.

Z zawodu i zamiłowania pośrednik w obrocie nieruchomościami.


Nazywam się Marcin Wilczyński i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Posiadam licencję wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury o numerze 16296.

Od 10 lat zajmuję się kompleksową obsługą transakcji najmu i sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Posiadam wiedzę i doświadczenie w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości oraz sprzedaży nieruchomości zadłużonych, którą zdobyłem w trakcie pracy w jednym z pierwszych i renomowanych biur obrotu nieruchomościami. Specjalizuję się ponadto w doradztwie i wydawaniu opinii dotyczących szacowania wartości rynkowych nieruchomości, m.in. na zlecenie organów sądowych.

Moim celem jest stworzenie dla Klientów takich warunków, aby wymiana na rynku nieruchomości była bezpieczna, a transakcje przebiegały sprawnie i prawidłowo.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem, którego pasją są zwierzęta, tenis i motoryzacja.


 • Licencjonowany pośrednik
  w obrocie
  nieruchomościami.
 • Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników
  w Obrocie Nieruchomościami.
 • Ubezpieczenie gwarantujące
  pełne bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji.
Współpracownicy
Zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających zleceń.
 • Prawo
  Jacek Tryczyk

  Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2010 roku członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

  Zapewniam doradztwo prawne w sprawach związanych z nabywaniem, sprzedażą i zagospodarowywaniem nieruchomości. Zajmuje się regulacją stanów prawnych nieruchomości i przygotowaniem umów cywilnych. Uczestniczę w postępowaniach spadkowych i pomagam w negocjacjach oraz prowadzeniu mediacji w sytuacjach spornych. Świadczę obsługę prawną i reprezentację wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych, jak i podmiotów zarządzających nieruchomościami.

  Skontaktuj się ze mną
 • Finanse
  Joanna Ryczek

  Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 8 lat nieprzerwanie związana z rynkiem finansowym.

  Specjalizuję się w kompleksowym doradztwie w zakresie finansów osobistych – od obliczenia zdolności kredytowej poprzez wniosek o kredyt i negocjacje z bankami. Pomagam wybrać najkorzystniejsze rozwiązania przy zakupie mieszkania, uzyskaniu kredytu lub wyborze ubezpieczenia. Współpracuję z czołowymi instytucjami finansowymi i bankami, dzięki czemu dysponuję pełnym wachlarzem starannie wyselekcjonowanych ofert.

  Skontaktuj się ze mną
 • Administracja
  Dariusz Siwczak

  Z wykształcenia ekonomista, którego specjalizacją jest administracja wynajmem. Od 15 lat pasjonuje się również profesjonalną fotografią.

  Zajmuję się obsługą administracyjną lokali komercyjnych oraz mieszkaniowych. Doradzam w zakresie przygotowania nieruchomości, wyceny najmu i znalezienia najemcy. Dbam i reprezentuję interesy wynajmujących oraz sprawuję bieżącą kontrolę nad sytuacją ekonomiczno-finansową wynajmowanych lokali. W trakcie trwania umowy najmu zajmuję rozwiązywaniem bieżących problemów, koordynacją napraw oraz nadzorem remontów na koniec okresu umowy.

  Skontaktuj się ze mną
Skontaktuj się ze mną
Masz pytania dotyczące ofert? Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość? Zadzwoń do mnie.
+48 533 580 580
Partnerzy